fbpx
Anasayfa I.W.A.B Festival Alanı

I.W.A.B Festival Alanı

PERGE DOĞA EVLERİ

Tarihi taş köprüsü, Selge antik şehri ve muhteşem doğasıyla yeşilin ve mavinin birleştiği olağan üstü bir atmosfere sahip olan Köprülü Kanyon, dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine kucak açarak hoş bir şekilde karşılıyor.

Perge Doğa Evleri, 7-8-9 Eylül 2018 tarihlerinde I.W.A.B 3. Uluslararası Antalya Turizm ve Bisiklet Festivali‘ne konaklama ve festival alanı olarak ev sahipliği yapacak.

Avrupa Bisiklet Dernekleri Federasyonu tam üyesi olan Bisikletliler Derneği ile Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu‘nun ortaklaşa hazırladığı festivalde Türkiye’nin dört bir yanından katılacak olan bisiklet sporuna gönül verenler Köprülü Kanyon Mili Parkı’nın doğal parkurlarını keşfedecekler. Turistik amaçla festivale katılmak isteyenler içinse Perge Doğa Evleri’nde hazırlanan festival alanında yerel lezzetler ve festival standlarının yanı sıra spiritüal etkinlikler ile hem eğleneceğiniz hem dinleneceğiniz keyifli bir zaman dilimi sunuluyor.

Perge Doğa Evleri; Antalya-Köprülü Kanyon Milli parkı sınırları içerisinde, şömineli taş evleri, bungalovları, doğal kaynak havuzu ve güler yüzlü personeliyle 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Odanızın hemen önünde kaynak suları ve doğal havuzda yer alan çardakta hoş bir kahvaltı ile güne başlayıp; yüzebilir, balık tutabilir Köprülü Kanyonun güzelliklerini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Köprülü Kanyon’un tertemiz dağ ve orman havası, gürül gürül sularıyla, doğa ile tatili birlikte yaşayabileceğiniz huzur dolu, eşsiz bir festival ve konaklama deneyimini paylaşmak için sizleri bekliyoruz..